Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji obiektów w technologii wdmuchiwania granulatu celulozy, wełny mineralnej i styropianu.

Oferujemy profesjonalne usługi ocieplania połaci dachowej, stropodachów wentylowanych, ścian warstwowych, podłóg, przestrzenią między płytą KG a ścianą i innych trudno dostępnych miejsc.

Technologia wdmuchiwania granulatu umożliwia szybkie i efektywne uszczelnienie nawet nierównych powierzchni i przestrzeni.

Używane przez nas materiały posiadają certyfikaty i aprobaty dające możliwość wykorzystania ich w budownictwie.

Otwarty nadmuch stropodachów wentylowanych jest najprostszym i ekonomicznym sposobem ocieplenia starych budynków jak i nowych, uzyskujemy w ten sposób skutechną izolację bez mostków termicznych. Koszty ocieplenia zwracają się już po kilku latach, polepszając komfort mieszkania.

Dlaczego do ocieplenia najlepiej wybrać granulat ?

• skuteczny w trudno dostępnych miejscach
• posiada dobre właściwości izolacyjne
• efektywny ekonomicznie, prace kończymy przeważnie w ciągu jednego dnia
• odporny na korozję biologiczną i chemiczną

Aby ocieplenie było skuteczne, materiał ociepleniowy powinien być rozłożony w sposób równomierny i ścisły ze sobą. Aby uzyskać optymalne rozłożenie materiału najlepiej wykonać ocieplenie metodą wdmuchiwania termoizolacji. Termomodernizacja metodą wdmuchiwania pozwala na dotarcie do każdej przestrzeni, w której nie jest możliwe ułożenie izolacji w sposób tradycyjny. Docieplanie polega na wdmuchaniu izolacji w postaci sypkiej za pomocą specjalnego agregatu z wężem.
Image
Image
Image
Image