Izolacja natryskowe oferowane przez nas zapewnia szczelną, trwałą, skuteczną i bezpieczną izolację budynku. Izolacja z pianki PUR jest energooszczędną, dobrą praktyką budowlaną, która zapewnia pozytywny i trwały efekt.
Izolacje natryskowe z pianki PUR aplikowane ciśnieniowo stosuje się niemal na całym świecie, już od wielu lat. Jest to bardzo skuteczna i najszybciej rozwijającą się technologia izolacji termicznej.


Termoizolacja i hydroizolacja stropodachów od zewnątrz

Dzięki wysokiej przyczepności zamknięto-komurkowej pianki PUR, natrysk możemy wykonywać bezpośrednio na powierzchnie wykonane z róznych materiałów takich jak: papa, blacha, eternit, beton, drewno i inne. Na koniec prac piankę PUR zabezpiecza się ochronną warstwą farby przeciw promieniowaniu UV.


Ocieplenie poddasza od wewnątrz

Natrysk otwartokomórkowej pianki PUR prowadzi się bezpośrednio na wewnętrzną stronę dachu, przy pomocy wysokociśnieniowego agregatu. Tworzy się miękka, lekka i bezspoinowa warstwa termoizolacyjna, wypełniając nawet najmniejsze szczeliny i trudno dostępne miejsca trudne do ocieplenia metodami tradycyjnymi. Gwarantuje szczelność izolacji poprzez eliminacje mostków termicznych. Tak natryśnięta pianka jest gotowa do pokrycia suchą zabudową. Dzięki swojej strukturze otwartych komórek zapewnia ona oddychanie przegrody, co zwiększa komfort mieszkania.


Zdecydowanie się na izolację natryskową to korzystne posunięcie z uwagi na dużą energooszczędność. Szybko i solidnie realizujemy inwestycje zarówno te większe jak i te mniejsze.
Image
Image